Nemokamas pristatymas nuo € 21
Kontaktai
LT
Prašome prisijungti, jei norite matyti mėgstamiausių prekių sąrašą
0
Prekių krepšelis
Prieskoniai daro stebuklusBIO produktaiAkcijosNaujienosReceptaiAsortimentas maisto pramonei


UAB „Spaisvilė“ įsikūrusi 2006 metais, itin lanksti ir sparčiai besiplečianti įmonė, užsiimanti didmenine prekyba bei turinti platų aukštos kokybės prieskonių asortimentą. Operatyvus prekių pristatymas, bei greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas, tai tik kelios iš daugelio paslaugų, kurias atlieka UAB „Spaisvilė“.

Ilgametė patirtis perkant iš patikimų gamintojų visame pasaulyje, suteikia galimybę pasiūlyti savo klientams kokybiškus produktus už patrauklią kainą.

Įmonė 2015 metais atidarė kulinarijos studiją Vilniuje, kurioje ne tik kuria receptūras ir konsultuoja technologiniais gamybos klausimais, bet ir kviečia klientus į esamų bei naujų produktų pristatymus ar degustacijas.

UAB „Spaisvilė“ atstovauja Vokietijos įmonę – AVO-Werke August Beisse GmbH Baltijos šalims, kuri yra viena iš pirmaujančių prieskonių gamintojų Europoje. Jų asortimente yra daugiau kaip 4000 rūšių produktų, kurie maistui suteikia išskirtinį skonį, spalvą, tekstūrą ir išvaizdą.

2021 metais UAB „Spaisvilė“ atidarė elektroninę parduotuvę, kuri pasižymi ypač patogia valdymo sistema, kurioje pirkėjai gali lengvai atlikti paieškos, apsipirkimo ir atsiskaitymo procesus, ir išbandyti įmonės siūlomą platų prekių asortimentą.